Moja zem

Autoři

Barbora Németh
Barbora Németh je absolventka dramaturgie a scenáristiky na VŠMU v Bratislavě. Podílela se na výrobě několika animovaných a dokumentárních filmů. Je autorkou oceněných rozhlasových příspěvků a roky připravovala pravidelnou rubriku Túlačka_FM pro Radio_FM. Pracovala také jako redaktorka v deníku SME. Před odchodem na mateřskou dovolenou vedla zahraniční oddělení Literárního informačního centra.
Filip Németh
Filip Németh vystudoval dramaturgii a scenáristiku na VŠMU v Bratislavě. Pracoval jako copywriter upoutávek v RTVS a v současné době pracuje na stejné pozici v TV Markíza. Je autorem recenzí pro Station.sk a Multikulti.sk. Jeho poezie byla oceněna v soutěži Básně SK/CZ v letech 2018, 2019 a 2021. Překládá z maďarštiny.
František Hříbal
František „Frenky“ Hříbal studoval klasickou archeologii v Trnavě, Heidelbergu a Vídni. Je spoluautorem monografie o Alexandru Velikém (Perfekt, 2018). Jako ilustrátor a grafik se podílí především na tvorbě knižních obálek pro nakladatelství Premedia, Slovart, Hadart, Mamaš a Albatros.
Barbora Németh
Filip Németh
František Hříbal
Barbora Németh
Filip Németh
František Hříbal
Tvojazem